- Você está aqui:Início>idaaZıpkınla Balık Avlama>Canlı skorlar,Gunma | Genel|Basketbolda haftanın programı
【idaaHalter kaldırma】Taraftarlar Sivassporlu futbolculara mektup yazdı
2024-05-08 13:11canlı skorlarını,Hamzaoğlu ilkFutbol Taraftarlar Sivassporlu futbol
【idaaaKarate】Leverkusen şampiyonluğa bir adım uzakta
2024-05-08 12:38canlı skorlarını, Leverkusen U19 canlı skorları,Futbol Leverkusen şampiyonluğa bir ad
【idaaMotokros】Ajax'ın kabus sezonu
2024-05-08 11:14Canlı skorlar, Meksika iddaa sonucuFutbol Ajax'ın kabus sezonu10 Nisan 2
【idaaTrack】Atletico Madrid avantajı kaptı
2024-05-08 11:09İddaa Sonuçları, Canlı Tenis Maç SonuçlarıFutbol Atletico Madrid avantajı kaptı
Canlı skorlar,Gunma | Genel|Basketbolda haftanın programı
Canlı skorlar,Gunma | Genel|Basketbolda haftanın programıBasketbol
Basketbolda haftanın programı
05 Nisan 2024 Cuma 11:58 - Son Güncelleme 05 Nisan 2024 Cuma 12:00 | Kaynak : AATürkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi'nde 26,ınprogramıCanlı skorlar,Gunma | Genel Türkiye Sigorta Türkiye Basketbol Ligi'nde ise 32. hafta karşılaşmaları oynanacak.
ING Kadınlar Basketbol Süper Ligi'nde ise Fenerbahçe Alagöz Holding-ÇBK Mersin arasında oynanacak play-off final serisi maçları bugün başlayacak.
Türkiye Basketbol Federasyonundan (TBF) yapılan açıklamaya göre, liglerde haftanın programı şu şekilde:
Türkiye Basketbol Süper Ligi
5 Nisan Cuma:
18.00 Reeder Samsunspor-Çağdaş Bodrumspor (Mustafa Dağıstanlı)
6 Nisan Cumartesi:
13.00 Yukatel Merkezefendi Belediyesi Basket-Bursaspor İnfo Yatırım (Pamukkale Üniversitesi)
15.30 Galatasaray Ekmas-Pınar Karşıyaka (Sinan Erdem)
18.00 Bahçeşehir Koleji-Beşiktaş Emlakjet (Ülker Spor ve Etkinlik)
7 Nisan Pazar:
13.00 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Darüşşafaka Lassa (Muradiye)
15.30 Aliağa Petkimspor-Türk Telekom (ENKA)
18.00 TOFAŞ-Onvo Büyükçekmece Basketbol (TOFAŞ)
8 Nisan Pazartesi:
20.30 Fenerbahçe Beko-Anadolu Efes (Ülker Spor ve Etkinlik)
Türkiye Sigorta Türkiye Basketbol Ligi
5 Nisan Cuma:
15.00 Finalspor-Gölbaşı Belediyesi TED Ankara Kolejliler (Naim Süleymanoğlu)
20.00 Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor-Bornova Belediyesi Karşıyaka (Kocaeli Atatürk)
6 Nisan Cumartesi:
13.00 Alagöz Holding Iğdır Basketbol-Gaziantep Basketbol (Iğdır Kazım Karabekir)
14.45 Esenler Erokspor-OGM Ormanspor (Başakşehir Spor Kompleksi)
18.00 Fenerbahçe Koleji Novotel-Balıkesir Büyükşehir Belediyespor (Fenerbahçe Metro Enerji)
7 Nisan Pazar:
14.00 Kapaklıspor-Semt77 Yalovaspor (Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi)
15.45 Konyaspor-Pizza Lazza Haremspor (Selçuklu Belediyesi)
17.30 MKE Ankaragücü Ikon Menkul-Çayırova Belediyesi (TOBB ETÜ)
8 Nisan Pazartesi:
20.00 Mersin Büyükşehir Belediyesi-Sigortam.net (Edip Buran)
Canlı skorlar,rövanş maçı öncesi avantaj yak
Canlı skorlar,Rus basketbol ligi maç sonuçla
Canlı skorlar,Rus-Pro futbol takımı